VISIT.PL

System rezerwacji miejsc noclegowych visit.pl jest jednym z najnowocześniejszych rozwiązań internetowych. Na stronie visit.pl klienci mogą samodzielnie dokonywać rezerwacji miejsc noclegowych zarówno z Polski jak i z każdego miejsca na świecie. System bezpiecznych transakcji w sieci gwarantuje bezproblemowe dokonywanie płatności za hotel, dzięki czemu rezerwacji można dokonać szybko i bez konieczności wykonywania kosztownych telefonów. Informacja o dokonanej płatności i voucher przychodzą natychmiastowo po dokonaniu płatności. Największym atutem serwisu visit.pl są atrakcyjne ceny hoteli nawet do 55% niższe niż przy bezpośredniej hotelowej rezerwacji. Dla stałych klientów istnieje możliwość współpracy która owocuje jeszcze atrakcyjniejszymi cenami i wieloma ciekawymi propozycjami.

Na visit.pl znajdziecie Państwo również Audio Guids, które po zgraniu na MP3 możecie darmowo odtwarzać podczas zwiedzania najpopularniejszych miejsc w Polsce. Jest to produkt innowacyjny, jakiego na innych portalach nie znajdziecie.

Infolinia oraz pomoc w dokonywaniu rezerwacji czynne jest przez 24h/dobę

START EVENTS

Dział START EVENTS został wydzielony z Grupy START w 2003 roku. W departamencie EVENTS grupa START skupiła swoją działalność dotyczącą szeroko rozumianej współpracy z klientem typu Biznes. Jako Profesjonalny Organizator Konferencji oraz licencjonowany Tour Operator mamy prawo do organizowania wszelkiego rodzaju imprez turystycznych do których zalicza się również Konferencje i imprezy integracyjne. Dzięki tym licencjom Firmy współpracujące z nami mają pewność, że ich grupy konferencyjne lub Indywidualni Goście oddani są w bezpieczne ręce naszych Event managerów. Organizujemy kompleksowo wyjazdy służbowe dla pracowników Firm i Top Management’u – począwszy od rezerwacji biletów lotniczych, miejsc noclegowych, transferów i zwiedzania, na organizacji czasu wolnego skończywszy. Każda impreza organizowana przez nas poprzedzona jest wielotygodniowymi przygotowaniami i nadzorowana przez managerów oraz właściciela biura.

Grupa START ma ogromne doświadczenie w współpracy z klientem VIP jak również z organizacją masowych imprez czy konferencji. Firma zajmuje się również działaniami PR i media RELATIONS, organizacją kameralnych spotkań biznesowych, cateringiem, organizacją wesel i imprez okolicznościowych w niespotykanych miejscach

START TRAVEL

Start Travel to najstarszy dział w Grupie START. W Dziale Start Travel specjaliści ds. turystyki zajmują się działalnością Busines to business - przyjazdami grup turystycznych z całego świata do Polski. Start Travel współpracuje z setkami Tur Operatorów z całego świata. Główne rynki to Ukraina, Belgia, Francja, Rosja, Wielka Brytania i Stany Zjednoczone.

Start Travel zajmuje się kompleksową obsługą turystów przyjeżdżających do Polski - rezerwacją hoteli dla grup i gości indywidualnych, biletów lotniczych, przewodników, transferów autokarowych i indywidualnych. Tworzymy własne programy turystyczne do najciekawszych miejsc w Polsce i Europie Środkowej, wieczorów regionalnych, rejsów po Wiśle i wiele innych atrakcji jakie możemy zaproponować klientom podczas pobytu w Polsce.

Świadczymy usługi w językach: polskim, angielskim, niemieckim, rosyjskim, francuskim i włoskim

Więcej o naszej ofercie na www.starttravel.pl

Hotel START**

Hotel START w Krakowie powstał w 1995 roku w natychmiast dokonano remontu wszystkich pokoi uzyskując kategorię 2 *. Hotel cieszy się ogromnym uznaniem wśród grup zarówno polskich jak i zagranicznych, turystycznych i konferencyjnych. Średnie roczne obłożenie wynosi 76%. W hotelu znajdują się dwie sale konferencyjne mogące pomieścić 100 i 40 osób oraz restauracja i drink-bar. Śniadania serwowane są w formie bufetu szwedzkiego z ciepłymi i zimnymi daniami. Restauracja serwuje codziennie obiady w bardzo atrakcyjnych cenach.

Hotel znajduje się w centrum miasta, w odległości 4 kilometrów od Rynku Głównego. Posiada łatwy dojazd zarówno z centrum miasta jak również z dróg dojazdowych do Krakowa. Do dyspozycji zmotoryzowanych gości oddany jest parking który może pomieścić 40 samochodów i autokary. Hotel otoczony jest dużym ogrodem z boiskiem do siatkówki i miejscem na grilla.

Hotel posiada 168 miejsc noclegowych w pokojach dwu, trzy i czteroosobowych, jak również dwa apartamenty z aneksami kuchennymi.

Hotel START jest świetnym miejscem na noclegi dla turystów i biznesmanów, dla których istotnym elementem wyboru jest atrakcyjna cena.

Więcej o ofercie hotelu: www.hotelstart.com.pl